Zrušení krajských soutěží družstev

Napsal uživatel admin dne Út, 02/09/2021 - 08:50

Tak se stalo to, co jsme po zrušení celostátních soutěží šachovým svazem očekávali i od našeho MKŠS, a to zrušení krajského přeboru i soutěže - viz text na mkss.cz:

Hlasování delegátů Konference MKŠS potvrdilo definitivní zrušení Krajských soutěží družstev a Krajského přeboru družstev pro soutěžní ročník 2020/2021 z důvodu trvajícího zákazu sportování ve vnitřních prostorách v důsledku pandemie nemoci Covid-19. O způsobu finančního vypořádání s oddíly rozhodne VV na příští schůzi. Všechna družstva, která byla přihlášena do letošního ročníku, který takto neslavně skončil, mají automaticky zajištěn start ve stejných soutěžích i v ročníku 2021/2022, který se snad již podaří uspořádat bez omezení.

Odehráli jsme (i když neslavně) jedno kolo a to bude pro tuto sezónu definitivně i kolem posledním. Uvidíme se (snad) na podzim v dalším ročníku KP. Věřím, že se vám volné neděle příliš nezalíbily a budeme společně pokračovat v soutěžích družstev.

Šachový svaz nabízí náhradní on line turnaje - https://www.chess.cz/online-souteze-sscr/ - ale já věřím, že každý z vás si našel svůj herní server na kterém se baví a trénuje. 

Všechny vás zdravím a přeji brzký konec této komplikované doby a návrat do "normálního" života i s šachovnicí.